Biyografi

Sefer Canbaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sefer Canbaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sefer Canbaz’dan söz edeceğiz.

Sefer Canbaz Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında Bursa’da dünyaya gelen Sefer Canbaz, dizi-film oyuncusudur. Aslen Arnavuttur. Oyunculuk eğitimlerini Tümay Özokur Akademisi’nde tamamlayan Sefer Canbaz, 2020 yılında Kırmızı Oda adlı dizide Ömer karakterine hayat vermiş; sonrasında da Toprak ile Fidan adlı dizide oynamıştır. Başarılı oyuncu Sefer Canbaz dizide Ali karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2022 – Toprak İle Fidan (Ali)
  • 2020 – Kırmızı Oda (Ömer)

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Sefer Canbaz, oyunculuk kariyerine Star TV’de yayınlanan Toprak ile Fidan isimli dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sefer Canbaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Sefer Canbaz, erişim tarihi: 10 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi