Gözde Gürkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Gözde Gürkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Gürkan’dan söz edeceğiz.

Gözde Gürkan Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Eylül 1988 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Gözde Gürkan, oyunculuk eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademesi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kara Sevda adlı dizide yaşayan Gözde Gürkan, ardından da Darısı Başımıza adlı dizide rol almıştır. Gürkan, söz konusu bu dizide Derya karakterini canlandırmıştır. Adını Sen Koy adlı dizide Mehtap rolünde oynayan ve çok sevilen Gözde Gürkan, son olarak Kerem Cem’in yönettiği Aşk Çağır adlı filmde rol almıştır. Ağ Menajerlik bünyesinde oyunculuk faaliyetlerini sürdüren Gözde Gürkan, bu şirket bünyesinde kamera önü eğitimleri de vermektedir. Gürkan, son olarak Eylül ayında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı dizide Begüm rolünde oynamış ve dikkatleri üzerine toplamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.65 boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Gürkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gözde Gürkan ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Gürkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gözde Gürkan Dizileri Gözde Gürkan Kara Sevda Gözde Gürkan oynadığı Diziler Gözde Gürkan Kimdir Gözde Gürkan Adını Sen Koy Gözde Gürkan boyu Gözde gürkan emanet Gözde gürkan boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting