Biyografi

Sevinç Kumaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sevinç Kumaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevinç Kumaş’tan söz edeceğiz.

Sevinç Kumaş Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Aralık 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Sevinç Kumaş, oyunculuk üzerine çeşitli eğitimler almıştır. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra 2007 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır. İki Dünya Arası adlı dizide oyunculuk kariyerinde büyük başarı yakalayan Sevinç Kumaş, bu dizide Aslı rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Sevinç Kumaş, daha sonrasında ise Şüphe ve Karakol gibi dizilerde rol almıştır. Mehmet Akgün ile ilişkisi vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.60 boyundadır ve 45 kilodur.

Sevinç Kumaş’ın Oynadığı Diziler Ve Filmler

2016 Kalbim Yangın Yeri
2012 İki Dünya Arasında (Aslı Karakteri)
2012 İstanbul Hatırası (Selma Karakteri)
2011 Karakol (Konuk Oyuncu 3 ve 4 bölüm )
2011 Şüphe ( Ayça Karakteri – Ana cast)
2009 Ey Aşk Nerdesin (Banu Karakteri)
2008 Derdest ( Konuk Oyuncu)
2007 Kavak Yelleri ( 12 Bölüm devam – Gülşen Karakteri )

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sevinç Kumaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sevinç Kumaş ile İlgili Aramalar

Google’da Sevinç Kumaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sevinç Kumaş Kavak Yelleri Sevinç Kumaş oynadığı Diziler Sevinç Kumaş dizileri Sevinç Kumaş Kimdir Sevinç Kumaş Zalim İstanbul Sevinç Kumaş İki Dünya Arasında Sevinç KUMAŞ’IN oynadığı Diziler Sevinç Kumaş filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi