Biyografi

Gözde Kılıç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Sunucu ve haber spikeri Gözde Kılıç, 12 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul’un Göztepe İlçesi’nde doğmuştur. Lisans eğitimini Endüstri Mühendisliği üzerine, tezli yüksek lisans eğitimini ise Doğuş Üniversitesi’nde Finansal İktisat alanında tamamlamıştır. Aynı zamanda güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı üzerine akademik çalışmalar yapmıştır. Gözde Kılıç, Dialog Anlatım İletişim’de Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almış, Hakan Öztürk medya koçluğundan televizyonculuk ve sunuculuk dersleri almış ve seslendirme ve diksiyon dersleri için ünlü tiyatrocu ve oyuncu Mehmet Gürhan’dan eğitimler almıştır.

Ayrıca finans kurumlarında araştırma bölümlerinde finans üzerine çalışmalar ve analizler yapmış ve finans analisti olarak da kariyerine devam etmektedir. Gözde Kılıç, şu anda A haber ve A Para ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Aslen İzmit’lidir ve 24 yaşındadır. Boyu 1.70 metre ve kilosu 59 kilogramdır. Burcu Boğa’dır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Gözde kılıç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Gözde Kılıç, erişim tarihi: 24 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi