Brain Test 2 “Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan çılgın Sedat bir helikopterle kaçıyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 10. seviye olan çılgın Sedat bir helikopterle kaçıyor sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”çılgın Sedat bir helikopterle kaçıyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 140. Seviye “Bu Sporcuya Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 10: Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçıyor

Oyunda sorulan sorular arasında en absürt cevaba sahip olan seviyelerden biri de budur. Özellikle Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki en garip soru kesinlikle bu olabilir. Sorunun cevabı için ekrana baktığımız zaman yandaki palmiye ağaçları ya da tepesinde bulunan meyvelerinin bir cevap olabileceğini düşünüyoruz ama ne yazık ki öyle değil.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 255. Seviye “Olamaz Lale’nin Çiçeği Ölmek Üzere” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Okla Metin’i Helikoptere Fırlat

Evet, ne kadar saçma da dursa bunu yapın. Şimdi ilk olarak Metin’in elinde bulunan oku ateşlemeden önce Behzat’ı havaya fırlatın daha sonra da oka dokunun. Bu sayede Behzat okla birlikte helikoptere yapışmış olacak ve böylece soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüm olan 11. seviyeye geçeceksiniz. İşte bu kadar kolay.

İlginizi Çekebilir:  Erken Kalkmanın Faydaları

Behzat ve Metin senaryosu gerçekten de ilginç sorulardan oluşuyor. Şimdi hemen vakit kaybetmeden 11. seviyeye geçebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara