Gözde Mukavelat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Gözde Mukavelat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Mukavelat’tan söz edeceğiz.

Gözde Mukavelat Kimdir?

  • Oyuncu.

1985 yılında İzmit’te dünyaya gelen Gözde Mukavelat, ilk oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan ve senaryosunu Gülse Birsel’in yaptığı Avrupa Yakası adlı dizde yaşamıştır. Sonrasında çeşitli dizi ve reklam filmlerinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Gözde Mukavelat, özellikle 2007 senesinde yayınlanan Arka Sıradakiler adlı dizide canlandırdığı Büşra karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Habertürk’ün verdiği habere göre başarılı oyuncu Gözde Mukavelat’ın, Rıza Esendemir ile sevgili olduğu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Haber Muhabiri Bülent Çulcuoğlu Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gözde Mukavelat 1.68 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Mukavelat, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gözde Mukavelat hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Gözde Mukavelat ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Mukavelat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara