Gülay Özdem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Gülay Özdem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülay Özdem’den söz edeceğiz.

Gülay Özdem Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülay Özdem, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Ancak daha sonra lisans eğitimini yarıda bırakmış spikerliğe adım atmıştır. Bir süre sonra Radyo Mega, Radyo Spor, STAR FM, Best FM, Radyo Pink gibi çeşitli tiyatrolarda görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  İsmet Mucuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? İsmet Mucuk Kitapları

Ardından televizyon kariyerine adım atan Gülay Özdem, Tatlıses TV, MMC TV, ATV, CINE 5, Kanal 24 gibi kanallarda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Daha sonrasında ise 2009 senesinde ise NTV kanalına geçmiş ve NTV kanalında Gece Bülteni’ni sunmuştur. Başarılı spiker ve sunucu Gülay Özdem, aynı zamanda A Haber’de de birkaç program sunmuştur. 2015 senesinde ise KanalTürk adlı kanalda ”Gülay Özdem’le Sıradışı” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Zygmunt Bauman Kimdir?

Spikerlik ve sunuculuk kariyerinden sonra oyunculuğa merak salan Gülay Özdem, bu hedefi için öncelikle oyunculuk eğitimleri almıştır. Sonrasında ise 2018 senesinde ise Çakallarla Dans 5 adlı filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Gülay Özdem, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı dizide İkbal Kırımlı rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gülay Özdem 1.60 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülay Özdem, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gülay Özdem hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Eski Süper Lig Hakemi ve Polis Memuru Bünyamin Gezer Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Gülay Özdem ile İlgili Aramalar

Google’da Gülay Özdem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gulay Özdem kim Gülay Özdem Instagram Gülay Özdem eşi Gülay Özdem kaç yaşında Gülay Özdem Boyu Gülay özdem ekşi Gülay Özdem evli mi Gülay Özdem aslen Nereli, gülay özdem boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara