Güldem Atabay Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Güldem Atabay kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güldem Atabay’dan söz edeceğiz.

Güldem Atabay Kimdir?

  • Ekonomist
  • Akademisyen

Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Güldem Atabay, yüksek lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamıştır. Güldem Atabay, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev almakta ve Türkiye Ekonomisi üzerine dersler vermektedir. Bunun yanı sıra alternatif, ana akım ve geleneksel medya kurum ve kuruluşlarında da ekonomi üzerine yazılar kaleme alan ve programlara katılan Güldem Atabay, aynı zamanda Egeli & Co. Varlık Yönetim Şirketi’nde Araştırma ve Strateji Direktörü olarak çalışmıştır.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarına devam eden Güldem Atabay, ekonomi üzerine de muhtelif kanallarda ve kurumlarda görüşlerine yer vermektedir. Güldem Atabay hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.