Şebnem Dinçgör Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şebnem Dinçgör kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şebnem Dinçgör’den söz edeceğiz.

Şebnem Dinçgör Kimdir?

  • Manken.

31 Mart 1970 tarihinde dünyaya gelen Şebnem Dinçgör, Nazlı Ilıcak’ın desteği ile modellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Türkiye ikincisi olmuştur. Daha sonra Londra’da düzenlenen bir yarışmada Türkiye’yi temsil etmiştir. 15 yıla yakın modellik yapan Şebnem Dinçgör, bu zamana kadar da çeşitli reklam filmlerinde görev almıştır. Sonrasında Top Secret isimli televizyon programında sunuculuk yapmıştır.

Başarılı manken ve sunucu Şebnem Dinçgör, Mehmet Dereli ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden Kerim isminde bir oğlu olmuştur. Çift daha sonra ayrılmıştır. Başarılı manken ayrıca 2015 senesinden beri işadamı Melih Özcan ile sürdüğü ilişkisini 2017 senesinde sonlandırmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şebnem Dinçgör 1.77 m boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şebnem Dinçgör hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şebnem Dinçgör ile İlgili Aramalar

Google’da Şebnem Dinçgör ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şebnem Dinçgör Kimdir Şebnem Dinçgör Mehmet Dereli Şebnem Dinçgör doğum Tarihi Şebnem Dinçgör Instagram Şebnem Dinçgör yaşı, şebnem dinçgör boyu kilosu, şebnem dinçgör boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber