Teknoloji

Güncel SEO Teknikleri ve Fiyatları 2022

İyi bir Seo ajansı danışmanı sizin Google’da ki doğal sonuçlardaki stratejinizi oldukça iyi çizmelidir. Yani sizin bir internet siteniz var. Ticaretle uğraşıyorsunuz, mal alıyorsunuz, mal satıyorsunuz. Bu mevzuda oldukça iyi olabilirsiniz. Ticari anlamda oldukça başarıya ulaşmış olabilirsiniz fakat Google stratejinizi, doğal stratejinizi bir Seo uzmanına bırakmanız mutlaka önerilir. Bu bağlamda gerek rakip analizi, gerek anahtar kelime analizi ile internet siteniz hangi kelimelerde yukarı çıkabilir, rakipleri kimlerdir, rakiplerinizi iyi mi geçebilirsiniz, bir ihtimal oldukça zor olanlara yönelmeyip daha kolay alanlardan daha netice odaklı emekler yapılabilir. Yani aslen bir Seo uzmanının, bir seo firmasının örneğin Zeus dijitalin size vermesi ihtiyaç duyulan en mühim kısım stratejinin çizilmesidir. Bu bittikten sonrasında sitenizin teknik Seo emek harcaması gelecektir. İşte kod yapısı, tarama hataları, parametre yapısı, url yapısı ya da internet site hız/performans benzer biçimde mevzular ele alınacaktır. Siz kullanıcılarınıza mükemmel bir edinim yaşatsanız dahi internet sitenizin yapısı, rengi, görseli, temaları oldukça iyi olsa dahi şayet Google botları sitenizi kullanıcılar benzer biçimde göremiyorsa hiç arzu ettiğiniz noktaya Google arama sonuçlarında gelemezsiniz. Dolayısıyla bir Seo uzmanı bu alanı oldukça iyi tespit etmelidir.

Düşük SEO Fiyatları ve Sebepleri

Şimdi 30 tl fiyatı olan bir seo fiyatları paketi özetlemek gerekirse şu anlattıklarım üstünde size bir yol haritası çizecektir. Nedir? Örneğin size 5 adet tanıtım yazısı hazırlayacaktır. Yani sitenizin ne hakkındaki bulunduğunu anlatan, takriben 100-150 kelimelik, 2 paragrafı geçmeyecek yazılar hazırlayacaktır. Daha sonrasında bu makaleleri forumlarda, Zeus dijital şeklinde ortamlarda hazırlanan paravan bloglarda paylaşmaya başlayacaktır. Ya da internet sitenizin ana Urlsini paylaşmaya başlayacaktır ve size tanıtım yapmış olduğu ismi altında hizmetine devam edecektir. Daha sonrasında da bu hazırlanan 5 yazıyı toplumsal medyada hazırlanan fake hesaplarda linklerinizi toplumsal medyada yapıştırarak tanıtımınızı yaptığını söyleyecektir. Kabaca 30tl şeklinde bir paket bunu yapar. Bunun hazırlanması ve bütün periyodu ortalama 45 dakikalık bir iştir. Eğer internet sitenizin hizmet verdiği sektörde azca da olsa bir rekabet var ise bu 30 tllik paket hiç bir işinize yaramaz. O da iyi ihtimalle. Kötü ihtimalle doğrusu siz bu paketten oldukça almaya çalışırsanız doğrusu aylık 2500 tl yerine bu paketten 10 adet alıp 300tl vereyim derseniz siteniz banlanabilir, Google indeksten tamamıyla atılabilir ya da manuel işlemlere girebilir. Yani oldukça büyük bir zarar da görebilirsiniz.

SEO Teknikleri

Sitenizin her sayfasının, ürün sayfalarınızın, kategori sayfalarınızın, ana sayfanızın vs içinde ne olduğunun çözümleme edilmesi, Seo ajansına uygun olup olmadığı test edilmelidir. Anahtar kelime analizinden çıkan sonuçlar buralarda oldukça iyi kullanılmalıdır. Bununla beraber her sayfanın title/metası doğru marketing taktikleriyle yada seo ajansları taktikleriyle tekrar hazırlanmalı, muntazam bir halde girişler yapılmalıdır. Her sayfanın html meta etiketleri incelenmelidir. Bunların iyi mi sonuçlar getireceği, stratejimizden çıkan neticelerle iyi mi hazırlanması gerektiği yine gündeme gelmelidir. Gerekirse site içerisine bir blog ilave edilerek hem içerik marketing emek harcamaları yapılabilir. Bu size hem Seo açısından tesir edebilir, hem marketing açısından tesir edebilir. Marka açma, saygınlık yönetimi açısından da oldukca önemlidir siteiçi bloglar. Bu kaliteli bir Seo hizmeti arasında olması ihtiyaç duyulan bir özelliktir. Görsel optimizasyonu: Görselleriniz Seo ajansına ahenkli mi? Büyüklükleri, sitenizi yavaşlatıyor mu, Google tarafınca anlaşılıyor mu bunların emek harcaması dahi yapılmalıdır. Bununla birlikte sitedışı Seo da işte baclink emek harcaması işte şurada attığınız 5 tanıtım yazısı paravan bloglarda meydana getirilen bu emek harcama aslına bakarsak doğruyu yansıtmamaktadır. Doğru yapılması ihtiyaç duyulan kaliteli metinlerle örneksiz içeriklerin Zeus dijitalde, haber sitelerinde yayınlanması Seo çalışmasının arasında yer alması ihtiyaç duyulan fakat kaliteli halde yapılması ihtiyaç duyulan bir emek harcama olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi