Biyografi

Gurbet Ece Zorba Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Gurbet Ece Zorba kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gurbet Ece Zorba’dan söz edeceğiz.

Gurbet Ece Zorba Kimdir?

  • Spiker
  • Öğretim Görevlisi

9 Haziran 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Gurbet Ece Zorba, ayrıca Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Gazeteciliği Bölümü mezunudur. TRT’de 2011 ile 2017 arasında spikerlik yapan Gurbet Ece Zorba, Haziran 2018’de Ülke TV bünyesinde spikerlik yapmaya başlamıştır. Gurbet Ece Zorba, şu anda TRT Haber’de spiker olarak çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı spiker Gurbet Ece Zorba, aynı zamanda 2014’ten beri İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak dersler vermektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gurbet Ece Zorba, spikerlik ve öğretim görevlisi olarak kariyerine devam etmektedir. Başarılı spiker Gurbet Ece Zorba hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, erişim tarihi: 27 Mart 2022
  • https://twitter.com/gurbet_kalay, erişim tarihi: 27 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.