Celal Al Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Evli mi?

Celal Al kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Celal Al’dan söz edeceğiz.

Celal Al Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Eylül 1984 tarihinde Artvin’de dünyaya gelen Celal Al, oyuncu olarak bilinmektedir. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çeken Celal Al, sonrasında TRT’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Abdurrahman Alp karakterine hayat vermiş ve popülaritesini bu diziyle yakalamıştır. Başarılı oyuncu Celal Al ayrıca Kuruluş Osman adlı dizide Abdurrahman Gazi rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Celal Al evlidir, Nisan 2019’da evlenmiştir ve evlilik cüzdanını çifte veren Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • 2012 – Kurtlar Vadisi Pusu
  • 2014 – Diriliş Ertuğrul
  • 2019 – Kuruluş Osman

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Celal Al 1.85 m boyundadır ve 87 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Celal Al, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Celal Al hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.