Nafia Tanrıverdi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Nafia Tanrıverdi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nafia Tanrıverdi’den söz edeceğiz.

Nafia Tanrıverdi Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Eylül 1995 tarihinde Antalya’nın Alanya ilçesinde dünyaya gelen Nafia Tanrıverdi, lisans eğitimini Moda ve Tasarım bölümünde tamamlamış ve ardından da Meltem Cumbul ile Eric Morris’ten oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Nafia Tanrıverdi ayrıca dövüş sanatları konusunda da oldukça ilgili bir isimdir. Başarılı oyuncu Nafia Tanrıverdi, oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid adlı dizide Mehpare karakterine hayat vererek yaşamıştır. Başarılı oyuncu Nafia Tanrıverdi, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nafia Tanrıverdi 1.75 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nafia Tanrıverdi, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nafia Tanrıverdi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nafia Tanrıverdi ile İlgili Aramalar

Google’da Nafia Tanrıverdi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nafia tanrıverdi aslen nereli, nafia tanrıverdi kimdir nerelidir, nafia tanrıverdi kim nereli, nafia tanrıverdi boyu kaç, nafia tanrıverdi kilosu, nafia tanrıverdi hangi dizilerde oynadı, nafia tanrıverdi instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.