Habertürk Spikeri Ceren Bektaş Atuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Ceren Bektaş Atuk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı spiker ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceren Bektaş Atuk’tan söz edeceğiz.

Ceren Bektaş Atuk Kimdir?

  • Sunucu

7 Mart 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ceren Bektaş Atuk, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Paleoantroploji Bölümü’nde tamamlamıştır. Televizyonculuk kariyerine ilk olarak liseden mezun olduktan sonra TRT’de stajyer olarak başlamıştır. Staj yaptığı dönemde program asistanlığı, muhabirlik ve seslendirme gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Eliz Fındık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yaz Oyunları adlı çocuk programında yardımcı sunuculuk görevinde bulunan Ceren Bektaş Atuk, profesyonel anlamda kariyerine ise Kanal B ekranlarında yayınlanan Hariciye Kliniği adlı programın sunuculuğunu yaparak başlamıştır.

2009 yılında Halk TV’den ayrılan Ceren Bektaş Atuk, daha sonra İpek Medya Grubu’na adım atmış ve KanalTürk’ün bir alt kuruluşu olan Bugün TV’de Bugün Hafta Sonu adlı programı sunmuştur. 2008’de ise İsmail Gür’ün işletmeci oğlu Korhan Gür ile dünya evine girmiş kısa bir süre sonra da boşanmıştır. 2019 yılında ise iş adamı Gökçe Atuk ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Yalçın Akdoğan (Yakari) Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlarda Oynadı?

Ceren Bektaş Atuk, 2016 senesinde Habertürk’e transfer olmuştur. Burada ‘Gün Başlıyor‘ adlı programı sunan Atuk, son olarak ise hafta içi her gün 19.00’da Habertürk Ana Haber Bülteni’ni sunmaya devam etmektedir.

Eski halinin ya da makyajsız, estetiksiz halinin nasıl olduğu konusunda bir fotoğrafı yoktur. Gökçe Atuk, iş adamıdır. Alevi olup olmadığı konusunda da çeşitli sorular yöneltilse de bu konuda net bir bilgi yer almamaktadır. Mayıs 2020’de ökçe Atuk ile Ceren Bektaş Atuk’un Ateş isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Serdar Aktolga Kimdir? Yaşı Kaç? Boyu, Vücut Ölçüleri

Boyu? Burcu? Kilosu?

  • Güzel sunucu/spiker 1.80 boyunda ve 62 kilodur. Ayrıca Balık burcudur.

Ceren Bektaş Atuk ile İlgili Aramalar

Google’da Ceren Bektaş Atuk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gökçe Atuk kimdir Ceren Bektaş alevimi Ceren Bektaş çocuğu varmı Ceren Bektaş maaşı Ceren Bektaş Atuk Instagram Ceren Bektaş Instagram Ceren Bektaş eski hali Spiker Ceren

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara