Biyografi

Habertürk Sunucusu Eren Eğilmez Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Habertürk ekranlarında yayınlanan Gerçek Fikri Ne isimli programın sunucusu Eren Eğilmez kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eren Eğilmez’den söz edeceğiz.

Eren Eğilmez Kimdir?

  • Sunucu.

1978 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Eren Eğilmez, çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiştir. Eğitim hayatına İstanbul’da başlamış ve ilkokul, lise ve üniversiteyi burada bitirmiştir.

Televizyonculuk ve gazetecilik mesleğine SkyTürk 360 TV bünyesinde adım atan Eren Eğilmez, bu kanal bünyesinde Fadime Özkan ile birlikte ‘Kayda Geçsin’ adlı programı hazırlayıp sundu. Bu programı ile çok ciddi sayıda bir hedef kitlesine ulaştı. Bu başarısının ardından 2016 senesinde Habertürk’e Haber Programları Koordinatörü olarak atanmıştır. TMMOB eski yönetim kurulu üyesi, KİGEM kurucusu ve eski sol meclisi üyesi olan annesi Ayfer Eğilmez’i 2018 yılında kaybetmiştir.

2018 yılından itibaren Gerçek Fikri Ne adlı programı sunmakta ve bu programda Türkiye’nin gündemine ilişkin konukları ile detaylı değerlendirme ve analizlerde bulunmaktadır. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Eren Eğilmez, Habertürk’te mesleğine devam etmekte ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Eren Eğilmez ile İlgili Aramalar

Google’da Eren Eğilmez ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eren Eğilmez alevi mı Eren Eğilmez Mahfi Eğilmez Eren Eğilmez eşi kimdir Eren eğilmez ekşi HABERTURK Eren Eğilmez programı Eren Eğilmez Grup Ekin Eren Eğilmez annesi Eren Eğilmez kiminle evli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds