Biyografi

Instagram Fenomeni Nur Su Karakurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nur Su Karakurt kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nur Su Karakurt’tan söz edeceğiz.

Nur Su Karakurt Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

1994 senesinde Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini İletişim Sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. Nur Su Karakurt, 2016 yılında başladığı bölümünden 2020 senesinde mezun olmuştur. Tekirdağ’da faaliyet gösteren Avrupa Gazetesi’nde de bir ay süreyle staj yapmıştır. 24 Temmuz’da dünyaya gelen Nur Su Karakurt’un burcu ikizler yükseleni ise aslandır.

Kaç Yaşında?

Nur Su Karakurt ile ilgili olarak en çok merak edilen konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Nur Su Karakurt 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 26 yaşındadır.

Nur Su Karakurt’un Instagram üzerinde 50 binden fazla takipçisi vardır. Instagram üzerinde nursukarakurt kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds