Habertürk Sunucusu Hülya Hökenek Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Hülya Hökenek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu ve kilosu, eşi sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hülya Hökenek’ten söz edeceğiz.

Hülya Hökenek Kimdir?

  • Sunucu

1989 yılında Şırnak’ın Cizre ilçesinde dünyaya gelmiştir. Memleketi Cizre’den İstanbul’a göç eden Hülya Hökenek, ilkokul, lise ve üniversite eğitimini de İstanbul’da almıştır. Lisans eğitimini Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin son senesinde Fatih Altaylı ile tanışan Hülya Hökenek, Altaylı’dan iş teklifi almıştır.

Uzun süre dosya haberciliği yapan Hülya Hökenek, Ortadoğu’da pek çok ülkede önemli isimlerle röportaj gerçekleştirmiştir. Kanal 7’de çalışmaya başlayan Hülya Hökenek, ardından da Kanal Türk’e transfer olmuş ve Ana Haber Bülteni’ni sunmaya başlamıştır. Daha sonra da TRT Haber’e geçiş yapmıştır. Burada 7 yıl haber spikerliği ve programcılığı yapmıştır. 2018 yılının Mayıs tarihinde Habertürk’e transfer olmuş ve burada haber spikerliği ve programcılığı yapmıştır.

3 seneye yakın Londra’da kalan Hülya Hökenek, burada dil eğitimi almış ve ayrıca London Institute’de Fast Track Journalism okumuştur. Hökenek, 2018 yılının Eylül ayında film yapımcısı Kamer İncedursun ile dünya evine girmiştir.

Boy ve Kilo

  • Başarılı sunucu 1.69 boyunda ve 58 kilodur.

Evli mi? Eşi Kimdir?

Başarılı sunucu Hülya Hökenek, Kamer İncedursun ile evlidir. 24 Eylül 2018 tarihinde film yapımcısı olan Kamer İncedursun ile dünya evine giren Habertürk’ün başarılı spikeri ve sunucusu Hülya Hökenek, eşi ile ilgili Instagram’da da fotoğraflarını paylaşmaktadır.

Öte yandan bir haber sitesine göre (Tivitrend) Hökenek kelimesi ‘kalabalık aile’ anlamına gelmektedir. Öte yandan Insragram üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan Hülya Hökenek’in bu platform üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Hülya Hökenek ile İlgili Aramalar

Google’da Hülya Hökenek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hülya Hökenek HABERTURK Hülya HÖKENEK – TRT Hülya hökenek ekşi Kamer İncedursun Hülya Hökenek eşi Hülya Hökenek Instagram Hülya Hökenek babası kimdir Hökenek ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: