Eurosport Spikeri Nihan Cabbaroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Nihan Cabbaroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı spor spikerlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nihan Cabbaroğlu’ndan söz edeceğiz.

Nihan Cabbaroğlu Kimdir?

  • Sunucu, spiker.

1991 yılında dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir dönem TRT Spor ekranlarında yayınlanan Hava Atışı ve Spor Artı gibi programları sunmuştur. Daha sonra da beIN Sports kanalına transfer olmuş ve burada basketbol haberlerini sunmuştur. Nihan Cabbaroğlu son olarak Eurosport’a transfer olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Ümit Meriç Aksöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Çalıştığı kanallarda sporun her dalında bilgi sahibi olan Nihan Cabbaroğlu, aynı zamanda düzgün diksiyonu, güzelliği ve yorumları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Eşi Buğra Balaban’dır. Balaban da Cabbaroğlu gibi spikerdir. Instagram ve Twitter üzerinde 10 binden fazla takipçisi bulunan Nihan Cabbaroğlu, bu platform üzerinde aktif olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Boy ve kilosu ve doğum tarihinin ne olduğu ise bilinmemektedir. Kendisi hakkında merak edilen soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Almila Ada Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?

Nihan Cabbaroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Nihan Cabbaroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nihan Cabbaroğlu eşi Nihan Cabbaroğlu doğum tarihi Nihan Cabbaroğlu Instagram Nihan Cabbaroğlu Twitter, nihan cabbaroğlu kimdir nerelidir, nihan cabbroğlu kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara