Spor

Hakem Umut Meler’e Yapılan Saldırı Türkiye Futbol Federasyonu’nun Zafiyeti Mi? Devlet Bahçeli’den Sert TFF Eleştirisi: “Süreci Yönetemedi”

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada Türkiye Futbol Federasyonu’nu (TFF) sert bir dille eleştirdi. Konuşmasında, eski Ankaragücü başkanı Faruk Koca tarafından hakem Halil Umut Meler’e yönelik yapılan saldırının ardından yaşanan olayların, TFF’nin süreci sağduyu ve soğukkanlılıkla yönetememesinin bir yansıması olduğunu belirtti.

Bahçeli, “Mehmet’lerimiz, polislerimiz, korucularımız, masum insanlarımız şehit edilirken çıtı bile çıkmayanların birdenbire ortalığı ayağa kaldırmak için seferber olmaları bize göre son derece düşündürücü bir çarpıklıktır” dedi. Hakem Halil Umut Meler’e yapılan saldırıyı ön şartsız lanetleyen Bahçeli, ancak bu olayın Türkiye’nin imajını zedelemek isteyen çevreler tarafından kullanıldığını ifade etti. deneme bonusu

Türkiye’nin İmajına Zarar Verecek Amaçlı Provokasyonlarla Mücadele Çağrısı

MHP Genel Başkanı, konuşmasında Türkiye’nin sahalarında ve tribünlerinde yükselen tansiyonun, ülkenin istikrarını hedef alan bir çaba olduğunu vurguladı. “Bu kaba güç gösterisini Türkiye’nin imajını yaralamak için kullananları, bir kaşık suda fırtına koparanları aynı derecede maksatlı ve marazi olarak addediyoruz” diyen Bahçeli, Türkiye’yi istikrarsızlığa sürüklemeyi amaçlayan provokasyonlara karşı uyanık olunması gerektiğini belirtti. Oyunu gördüklerini ve kumpası fark ettiklerini dile getiren Bahçeli, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine zarar verebilecek her türlü provokasyona karşı birlikte mücadele çağrısında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds