Spor

OSM’de Oyuncunun Morali Nasıl Yükseltilir?

OSM’de oyuncunun morali nasıl yükseltilir? Online Soccer Manager’da oyuncunun moralini yükseltmek için ne yapmak gerekir? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’de oyuncunun moralinin nasıl yükseltilebileceğinden söz edeceğiz.

OSM’de Oyuncunun Morali Nasıl Yükseltilir?

Online Soccer Manager’da oyuncunun moralinin yükselmesi için galibiyetlerinizin sayısı da artmalıdır. Öte yandan bir oyuncuyu uzun süre yedekte bekletmek de moralinin düşmesine neden olabilir. Bunlara ek olarak OSM’nin algoritması nedeniyle de zaman zaman bu nedenlere bağlı olmasa da oyuncuların moralleri düşebilir. Bunlar ışığında oyuncularınızı uzun süre yedek tutmayın ve as kadroya aralıklarla alın. Ayrıca seri mağlubiyetler yaşıyorsanız da bir an önce taktiklerinizi değiştirerek galibiyetlerinizi artırmaya başlayın.

Online Soccer Manager’da oyunların moralleri antrenmanlarla da düzeltilebilir ancak bu boss coinlerin azalmasına neden olacağı için en garanti ve ücretsiz yöntem oyuncuları değiştirmek ve taktikleri değiştirerek galibiyetler almaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.