Biyografi

Hamide Akkuş Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hamide Akkuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hamide Akkuş’tan söz edeceğiz.

Hamide Akkuş Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 doğumlu olan Hamide Akkuş, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Uşak Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Hamide Akkuş Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Aylin rolünde oynamıştır. Akkuş, söz konusu dizide Sıla Türkoğlu, Settar Tanrıöğen, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunan Hamide Akkuş, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Güzel oyuncu Hamide Akkuş hakında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Hamide Akkuş, erişim tarihi: 3 Mayıs 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi