Hande Aydemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Hande Aydemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hande Aydemir’den söz edeceğiz.

Hande Aydemir Kimdir?

 • Sunucu.
İlginizi Çekebilir:  Nazlı Pınar Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Daha öncesinde TV Net kanalında sunuculuk yapan Hande Aydemir, Kasım 2020’de TV 100’e transfer olmuştur. Hande Aydemir, şu anda TV 100 ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Güzel sunucu Hande Aydemir, 3 yıla yakın sunuculuk yaptığı TV NET‘ten 22 Kasım 2020 tarihiyle ayrılmış ve TV 100’e transfer olmuştur. Başarılı oyuncu Hande Aydemir, ayrılık mesajını Twitter hesabından duyurmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Kanal 7 Muhabiri Gamze Türk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Hande Aydemir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ”Bir VEDA, bir MERHABA… 2,5 yıldır görev yaptığım güzel anılar biriktirdiğim TVNET’ten ayrıldım.Bu gece saat 23:30’da Tv100 ekranında görüşelim mi?” ifadelerine yer vermiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Twitter hesabında 3 binden fazla takipçisi bulunan Hande Aydemir’in Instagram hesabında da 8 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Instagram ve Twitter hesaplarından aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hande Aydemir hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi, boyu ve evli olup olmadığı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

2 thoughts on “Hande Aydemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

 • Temmuz 18, 2021 tarihinde, saat 22:31
  Permalink

  allah islamı kendisine nasip eylesin amin allah ebedi kendisini korusun amin çok iyi bir haber sunucusu

  Yanıtla
  • Ağustos 9, 2021 tarihinde, saat 21:48
   Permalink

   Niyeki ya Hande Aydemir başka dindenmi

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi