Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Aslı Güler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Aslı Güler kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Güler’den söz edeceğiz.

Aslı Güler Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle YouTube üzerinden paylaştığı videolarla büyük bir beğeni toplayan Aslı Güler, daha sonra diğer sosyal medya platformları üzerinde de büyük bir takipçi sayısına ulaşmış ve buralarda popüler hale gelmiştir. Takipçileri, kendisi hakkında pek çok detayı merak ediyor. Bu yazıda da kendisi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında, Nereli ve Nerede Okuyor?

Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi öğrencisidir. Öğrenimine şu anda devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Aslı Güler, ayrıca bir videosunda 21 yaşında olduğunu ifade etmektedir. Öte yandan kendisi Bursalı olduğunu belirtmiştir.

Aslı Güler Hakkında Merak Edilenler

Tiktok mu Instagram mı sorusuna Instagram yanıtını veren Aslı Güler, sigara kullandığını dile getirmektedir. Anne ve babası boşanmıştır. Hayatta en sevdiği şeylerin aile ve para olduğunu dile getirmiştir. Çukur dizisini sevdiğini ifade eden Aslı Güler, en sevdiği şeylerden birinin uyumak olduğunu belirtmektedir. Ayak bileği, bacağında, omzunda, kolunda dövmeler bulunmaktadır. Etek giymeyi çok sevdiğini, burnunda estetik olduğunu, annesinin tıpatıp aynısı olduğunu ifade etmektedir. Ben Efsaneyim filmini çok seviyor. En sevdiği YouTuber’ın Berkcan Güven olduğunu belirtmektedir. YouTube cilt bakım, makyaj, elbise, giyim, moda, güzellik

Burcu?

Takipçileri ayrıca Aslı Güler hakkında burcunun ne olduğunu da ayrıca merak etmektedir. Sosyal medya fenomeni Güler, burcunun yengeç olduğunu; yükseleninin ise akrep olduğunu ifade etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’da 250 binden fazla abonesi bulunan Aslı Güler’in Instagram’da 350 binden fazla takipçisi bulunuyor. Öte yandan Tiktok hesabında ise 1.6 binden fazla abonesi ve 55 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

Aslı Güler ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Güler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aslı güler kimdir nerelidir, aslı güler nereli, aslı güler kaç yaşında, aslı güler instagram, aslı güler tiktok, aslı güler youtube,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds