Biyografi

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kimya Gökçe Aytaç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kimya Gökçe Aytaç’tan söz edeceğiz.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Ocak 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kimya Gökçe Aytaç, ilk oyunculuk deneyimini ise Medcezir adlı dizide oynamıştır. Sonrasında Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, İki Yalancı, Ufak Tefek Cinayetler gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Ayrıca çeşitli tiyatro oyunlarında görev yapmıştır.

Başarılı oyuncu Kimya Gökçe Aytaç, 2011 senesinde meslektaşı Gökçe Özyol ile dünya evine girmiş ancak 2013 senesinde şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanmışlardır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Vezir Parmağı, Bal Parmak, Papia ve İstikbal gibi çeşitli reklam filmlerinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Kimya Gökçe Aytaç, ardından Erkenci Kuş adlı dizide Polen rolünde oynamıştır. Sonrasında Diriliş Ertuğrul dizisinde Evedokya rolünde hayat vermiştir. Aytaç, son olarak Bay Yanlış dizisinde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kimya Gökçe Aytaç 1.75 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Kimya Gökçe Aytaç, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Kimya Gökçe Aytaç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kimya Gökçe Aytaç ile İlgili Aramalar

Google’da Kimya Gökçe Aytaç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kimya Gökçe Aytaç evli mi? Kimya Gökçe Aytaç kaç kilo? Kimya Gökçe Aytaç kaç yaşında? Bay Yanlış irem kimdir?, Gökçe Aytaç Kimya Gökçe Aytaç Bay Yanlış Taygun Sungar Kimya Gökçe Aytaç eşi Kimya Gökçe Aytaç estetiksiz hali Kimya gökçe aytaç Instagram Kimya Gökçe Aytaç Boyu Gökçe Özyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.