Hande Taşer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Hande Taşer kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hande Taşer’den söz edeceğiz.

Hande Taşer Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

19 Ekim 1995 tarihinde dünyaya gelen Hande Taşer, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Sosyal medya fenomeni Hande Taşer, mankenlik de yapmaktadır.

Boyu?

  • Sosyal medya fenomeni Hande Taşer 1.68 cm boyundadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hande Taşer’in bu platform üzerinde 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. 11 Mayıs 2015 tarihinde açtığı YouTube kanalında ise 40 binden fazla abonesi bulunmaktadır. YouTube hesabında ev turu, çizim, gündelik yaşam, güzellik gibi çeşitli konularda videolar çekmekte ve takipçileri ile paylaşmaktadır.

Hande Taşer Trandyol, Mercedes-Benz, Mango, Jakke, Kill Your Idols gibi çeşitli marka ve kurumlarla da ortak çalışmalara imza atmaktadır. Hande Taşer hakkında merak edilen sevgilisi var mı, aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hande Taşer ile İlgili Aramalar

Google’da Hande Taşer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hande Taşer markası Hande taşer tasarım Hande taşer ekşi Hande taşer trendyol Hande Taşer TikTok Hande taşer ürünleri Hande taşer hanthis Hande taşer sude alkış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.