TRT Sunucusu Aslı Noyan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Aslı Noyan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim, evli mi, doğum tarihi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Noyan’dan söz edeceğiz.

Aslı Noyan Kimdir?

  • Sunucu

1976 yılında Ankara’da dünyaya gelen Aslı Noyan, ilkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. 1995 yılında TRT Haber’de stajyer olarak göreve başlayan Aslı Noyan, 1998 yılında ise TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanmış ve kadrolu olarak görev yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Zeki Uzundurukan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Uzun yıllar boyunca TRT’de spikerlik ve sunuculuk görevlerinde bulunan Aslı Noyan, bu zamana kadar pek çok ana haber bülten, özel program ve canlı yayınlarda ekran karşısına geçmiştir. Öte yandan pek çok siyasi ve ünlü isimlerle de özel yayınlara imza atmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Ummak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Yaşamına Ankara’da devam eden başarılı sunucu Aslı Noyan, sunuculuk ve spikerlik kariyerinin yanı sıra diksiyon eğitimleri de vermektedir. TRT Haber ekranlarında Ana Haber Bülteni’ni sunan Aslı Noyan, TRT’nin sembol isimlerinden biridir.

Instagram’dan da paylaşımlar yapmakta olan 44 yaşındaki Aslı Noyan hakkında merak edilen boyu kaç, eşi kimdir, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Aslı Noyan Ermeni değildir.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Beyazıt Denizolgun Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Aslı Noyan ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Noyan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aslı noyan ekşi Aslı Noyan ın babası kimdir Aslı Noyan vikipedi Aslı noyan eşi kimdir Aslı Noyan Instagram Aslı Noyan ermeni mi Aslı Noyan Engin Noyan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara