Biyografi

Hava Aksu Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Hava Aksu kimdir, nereli ve kaç yaşında, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hava Aksu’dan söz edeceğiz.

Hava Aksu Kimdir?

  • Mühendis.
  • Deva Partisi GMYK Üyesi

1993 yılı Ankara’da dünyaya gelen Hava Aksu, Polatlı’da Sakarya İlkokulu’nda eğitimini tamamladıktan sonra 2007 yılında Anadolu Kız Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. Aksu, lisans eğitimini ise Süleyman Demirel Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Aksu ayrıca alanında gerekli sertifika eğitimlerini de almıştır. Hava Aksu, güvenlik kamerası ve hızlı tren sistemleri üzerine de stajlarını yapmıştır. Aksu, özel sektörde de 2 sene proje mühendisi olarak çalışmıştır. Deva Partisi yönetim kurulu üyesi olan Hava Aksu, evlidir.

Hava Aksu
kaynak: devapartisi.org

Deva Partisi yönetim kurulu üyeleri arasında yer alan Hava Aksu, sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarına devam etmektedir. Hava Aksu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi