Teknoloji

Haylou GT1 Bağlantı Problemi Çözümü

Haylou GT1 bağlantı problemi nasıl çözülür, Haylou GT1’de bağlantı problemi nasıl giderilir? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 ile ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1 bağlantı probleminden söz edeceğiz.

Haylou GT1 Bağlantı Problemi Çözümü

Haylou GT1’de en sık yaşanan problemlerden biri de bağlantı problemidir. Öncelikle Haylou GT1, bağlantı kuracağınız zaman yanıp yanıp sönen bir beyaz ışık verir. Bu, kulaklığın daha önce bağlantı kurduğu cihazları aradığı anlamına gelmektedir. Eğer kısa süre içerisinde kulaklık, cihazı bulamazsa bağlantı problemi yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ilk olarak bluetooth’unuzu açın. Daha sonra kulaklığınızın dokunmatiğini kullanarak aktive edin. Sonrasında ayarlar kısmından bluetooh sekmesine tıklayın. Ardından da ”Haylou GT1” cihazına dokunun. Haylou GT1, bağlantı sesini duyduğunuz zaman telefon ekranında bir işaret belirecektir. Eğer bu işareti gördüyseniz deneme amacıyla bir müzik açın. Seste herhangi bir sorun yoksa her şey yolunda demektir.

Bağlantı konusunda hala sorun yaşıyorsanız her iki kulaklığın da dokunmatiğini kullanarak üzerine 10 saniye kadar basın ve Haylou GT1’i tamamen kapatın. Daha sonra Haylou GT1’i yeniden açın ve tekrar bağlantı kurmayı deneyin. Eğer hale sorun varsa ve siz herhangi bir açılma kapanma bağlanma sesi almıyorsanız muhtemelen kulaklığın ya da şarj kutusunun şarjı bitmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.