Teknoloji

Haylou GT1 Sağ Kulaklık Çalışmıyor Çözümü

Haylou GT1 sağ kulaklık çalışmıyor çözümü nedir, sol kulaklık çalışmıyor nedeni nedir? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 ile ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1 sağ kulaklık çalışmıyor sorunundan söz edeceğiz.

Haylou GT1 Sağ Kulaklık Çalışmıyor Çözümü

Sağ kulaklığın çalışmamasında en önemli sorun, kulaklığın şarj almamasıdır. Bu nedenle ilk olarak Haylou GT1 sağ kulaklığın şarj kutusuna tam olarak oturduğundan emin olun. Daha sonrasında hem kulaklıktaki hem de şarj kutusundaki bağlantı noktalarını, yani demirleri, temizleyin. Ancak bunu yaparken bağlantı noktalarına zarar vermeyecek kadar titiz müdahale yapın. Eğer hala sağ kulaklıktan ses gelmiyor ve kırmız ışık gelmiyorsa sağ kulaklığın üzerine biraz baskı uygulayın. Eğer sağ kulaklık üzerinde hala kırmızı ışık yanmıyorsa kutuyu şarja koyun. Birkaç saat şarj aldıktan sonra yukarıdaki yönergeleri yeniden yapın.

Eğer sağ kulaklığı taktıktan sonra bağlantı sesleri gelmiyorsa kulaklığın üzerine 10 saniye kadar basın. Şayet kapanma sesini duyuyorsanız bağlantı problemi yaşamışsınız demektir. Daha sonra kulaklığı açmak için yeniden 5 saniye kadar basın. Sonrasında ise telefonunuzun bluetooth bölümünden bağlantınızı yeniden sağlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi