Biyografi

Hayri Beşer Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Spor yorumcularından Hayri Beşer kimdir, nereli ve kaç yaşında? Hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinin ve ekranlardaki birçok spor yorumcusunu sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Hayri Beşer”den söz edeceğiz.

Hayri Beşer Kimdir?

— Spor yorumcusu
— Gazeteci, yazar.

Basın İlan Kurumu’nun Kocaeli Şube Müdürü olan Hayri Beşer, 1972 yılında Trabzon’un Yomra ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hayri Beşer, 1977 senesinde ailesi ile beraber Kocaeli’nin Maşukiye bölgesine taşınmıştır. Beşer, ilkokul eğtimini Maşukiye’de tamamladıktan sonra İzmit İmam Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Buradan mezun olduktan sonra Almanya’ya giden Hayri Beşer, burada dil eğitimi almış ve amatör olarak futbol oynamaya başlamıştır. Bir süre Almanya’da yaşayan Hayri Beşer, daha sonra Türkiye’ye dönmüş ve Zaman Gazetesi spor servisinde çalışmaya başlamıştır. Burada yazı işleri müdürü olarak görev yapan Hayri Beşer, ayrıca editör ve spor yazarı olarak da çalışmıştır.

Hayri Beşer Hangi Takımlı?

Kendisi hakkında en sık sorulan sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. Aslen Trabzonlu olan Hayri Beşer, doğal olarak Trabzonspor taraftarıdır. Kendisi de bir demecinde Trabzonsporlu olduğunu dile getirmiştir.

Uzun bir süre gazetecilik yapan deneyimli yazar Hayri Beşer, şu anda A Spor ekranlarında spor yorumcusu olarak ekranlarda boy göstermektedir. Ekranlarda takımlar hakkında ölçülü ve akılcı yorumları ile dikkat çeken Hayri Beşer, objektif tutumu ile takdir topluyor. Türkiye ligindeki tanımların problemlerini analizlerle ortaya koyan Hayri Beşer, sığ ve üstünkörü yorumlardan uzak, bilgi içeren yorumları ile diğer spor yorumcularından ayrılıyor.

Fanatik bir taraftar olmayan Hayri Beşer, tuttuğu takım olan Trabzonspor’u da yine gerekli gördüğü noktalarda eleştirme erdemine sahip.

Hayri Beşer ile İlgili Aramalar

Google üzerinde arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hayri beşer zaman gazetesi, hayri beşer kariyeri, hayri beşer instagram
hayri beşer yaş, hayri beşer kuralları, hayri beşer yazıları, hayri beşer twitter, aykut ince

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds