Biyografi

Hazal Kalaycı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hazal Kalaycı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve Leylifer isimli dizide oynayan bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazal Kalaycı’dan söz edeceğiz.

Hazal Kalaycı Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Esma Hazal Kalaycı’dır. 1996 yılında dünyaya gelen Hazal Kalaycı, oyuncu olarak tanınmaktadır. Dialog Anlatım İletişim, No10 Studios ve Yeşer Nüba Yıldız’da eğitimler alan Hazal Kalaycı, bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol almıştır. Oyunculuk çalışmalarına Hasan Güngör Menajerlik bünyesinde devam eden Hazal Kalaycı, ayrıca Leylifer isimli günlük dizide de rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hazal Kalaycı ayrıca At Biniciliği, Tenis, Bisiklet, Zumba, Plates ve Voleybol ile ilgilenmektedir. Başarılı oyuncu Hazal Kalaycı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hasangungor.net, Hazal Kalaycı, erişim tarihi: 22 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.