İrem Altuğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

İrem Altuğ kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İrem Altuğ’dan söz edeceğiz.

İrem Altuğ Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Güzem Yılmaz Ertem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

15 Eylül 1980 tarihinde İstanbul dünyaya gelen İrem Altuğ, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Çukur adlı dizide oynadığı Ayşe rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu İrem Altuğ, oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İrem Altuğ 1.65 cm boyundadır ve 60 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Seray Koçali Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İrem Altuğ hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İrem Altuğ ile İlgili Aramalar

Google’da İrem Altuğ ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; irem altuğ aslen nereli, irem altuğ kimdir nerelidir, irem altuğ boyu kaç, irem altuğ kilosu ne, irem altuğ evli mi bekar mı, irem altuğ sevgilisi var mı, irem altuğ kaç yaşında, irem altuğ boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Elvin Levinler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara