Biyografi

Hazal Pelin Gençalioğlu (Aydın) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hazal Pelin Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hazal Pelin Gençalioğlu’ndan söz edeceğiz.

Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, İstanbul Arel Üniversitesi’nde Lojistik Bölümü’nden mezun olmuştur. Aslen Elazığlı olan sosyal medya fenomeni 1.65 boyunda ve 51 kilodur. Babası milli sporcu olan Hazal Pelin Gençalioğlu evlidir ve bir çocuk sahibidir. Sosyal medya üzerinden, YouTube ve Instagram başta olmak üzere çeşitli kanallar üzerinden paylaşımlar yapmaktadır.

Kaç Yaşında?

Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Hazal Pelin Aydın 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Yani Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) şu anda 28 yaşındadır.

Nereli?

Sosyal medyanın en çok sevilen ve takip edilen hesaplarından olan Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. Hazal Pelin Aydın YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda Elazığlı olduğunu ancak doğma büyüme İstanbullu olduğunu ifade etmiştir.

Boyu ve Kilosu

Sosyal medya fenomeni Hazal Pelin Gençalioğlu ile ilgili olarak takipçileri tarafından en çok merak edilen konu başlıklarından biri de boyu ve kilosudur. YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda 1.65 boyunda olduğunu kilosunun da 51 olduğunu ifade etmiştir.

Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) ile İlgili Aramalar

Kapandığından dolayı rahatsız olmadığını, kapanmayı kendisi istediğini ve bundan mutlu olduğunu dile getiren Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) üniversite 2. sınıfta iken kapandığını, okula mescid açtıklarını ve burada namaza başladığını, bu zamandan itibaren de kapanma kararı aldığını ifade etmiştir.

Kafe restoran işini 20 yıldan fazladır yaptıklarını söyleyen Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu), 8 yaşından beri çalıştıklarını dile getirmektedir. 10 yıl teakwando ile ilgilenen Hazal Pelin Aydın’ın babası da milli sporcudur.Fareden korktuğunu, televizyon izlemediğini, hayatının çok yoğun geçtiğini ifade ediyor.

Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) ile İlgili Aramalar

Google’da Hazal Pelin Aydın (Gençalioğlu) ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi