Otomobil

HGS Mürted Ne Demek? Akıncı (Mürted) Gişeleri Nerede?

İstanbul-Ankara arasında sık seyahat edenler ve Anadolu Otoyolu üzerinden diğer illere ulaşan vatandaşların iyi bildiği gişelerin ismi Akıncı (Mürted) bu yolu ilk defa kullanan sürücülerin HGS uygulamasında karşılarına çıkınca özel bir tabir mi yoksa yer ismi mi? Olduğu konusunda bile ikilem yaşamaktadırlar. Mürted gişelere verilen isimdir. Bu gişelerden giriş-çıkış yaptığınızda OGS ya da HGS listenizde bu isimle görülecektir. Normal otoban ücretinden yüksek bir tutar hesabınızdan çekildiyse ki bu durum genellikle yol üzerinde bir gişeden giriş çıkış yapıldığında ortaya çıkan karışıklıkla beraber geliyor. Hata genellikle 1 hafta içinde düzeltilmektedir bunun yanında HGS müşteri hizmetleri olan 0850 460 60 60 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Akıncı (Mürted) Gişeleri Nerede?

Akıncı gişeleri Ankara için otobandan giriş ve otobana çıkış gişeleridir. Ankara Lojistik Üssü’nün de bulunduğu Kahramankazan bölgesinde yer alır. Gişenin Ankara çıkışı kısmında PTT şubesi bulunduğundan HGS etiketi alma ve bakiye yükleme işlemlerini mesai saatleri içinde olmak şartıyla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds