Otomobil

Honda Accord Yorumlarım

Baştan söyleyeyim öyle çok teknik bir analiz yapmayacağım. Sadece bir süre kullandığımız 2004 model Honda Accord hakkında birkaç konudan bahsedeceğim. Yani öyle aman aman bagaj hacminin bilmem kaç litre olması avantajlı gibi detaylar duyamayabilirsiniz baştan söyleyeyim. Detaycı arkadaşlar yazıdan çıktığına göre biz Accord yorumlarına başlayabiliriz.

Honda Accord Kaç Kuruş Yakar?

Benzinli modelini kullanmayı düşünüyorsanız ki Türkiye’ye dizel modeli gelmiyor. Şehir içinde yakıt 60 kuruşlara kadar çıkabiliyor. Fakat iyi haber uzun yolda çok az yakıyor. Eğer genellikle uzun yolda kullanacak ve büyük bir şehirde saatlerce trafikte kalmayacaksınız bu konuyu çok da dert etmenize gerek yok. Eğer aracınızın yakıt sistemine LPG yi eklemek isterseniz şehir içinde 30 kuruş civarlarında yakıyor. Amaa! şunu söylemeden geçemeyeceğim yapmayın, etmeyin kullanmayın şu arabayı tüple. Siz de haklısınız yakıt fiyatları mecbur bırakıyor.

Konforundan Vazgeçemeyeceksiniz!

Dışardan baktığınızda spor bir araba olarak göründüğü için (ki öyle) konforunun fazla olmayacağı düşünülebilir. Abartmadan söyleyebilirim ki bu araçtaki konfor Passat gibi muadillerinde yok. Arka koltukta diz mesafesi tatmin edici ve koltukları oldukça rahat.

Kliması Güzel Soğutuyor

O kadar önemli madde varken aklına bu mu geldi? diye söylenebilirsiniz. En önemli Accord yorumum bu diyebilirim ben de. Eğer bakımları düzgün yapılmış ise kliması suratınıza doğru buz üflüyor. Arka koltuklar için havalandırma olmasa da içerinin yapısından kaynaklı olarak arka koltuklar da oldukça hızlı ısınıp-soğuyor.

Vites Geçişleri Güzel

Bu özelliğini yukarıdaki maddeler kadar översem haksızlık olabilir. 10 üzerinden 7-8 diyebiliriz. DSG şanzımanın yanına yaklaşamaz. Fakat geçişlerde hırpalayacak kadar kötü de değildir.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi