HOT (Holo) Coin Kimin?

Holochain’in arkasındaki geliştiriciler çok fazla deneyime sahip. Kurucu ortakların ikisi de 34 yıllık programlama deneyimine sahiptir. Holochain’in arkasındaki Baş Mimar olan Arthur Brock, 1984’ten beri sözleşme kodlayıcı, AI sistemleri ile çalışıyor ve 2001’den beri çevrimiçi alternatif para sistemi tasarımcısı olarak çalışıyor.

Eric Harris-Braun, Holochain’in arkasındaki Yönetici Mühendistir. Ayrıca 1984’ten beri sözleşmeli kodlayıcı, 1988’den beri tam zamanlı programcı, uzun yıllar eşler arası iletişim uygulamaları (glassbead.com) tasarımcısı, full-stack web geliştiricisi ve sistem deneyimine sahip. tasarım, çerçeve tasarımı vb.

İlginizi Çekebilir:  Egemen İdeoloji Tezi Nedir?

Ekibi tamamlayan 12 ek geliştirici, UX/UI uzmanı ve yazılım mühendisidir. Ana geliştiriciler, on yıldan fazla deneyime sahip Avustralyalı bir yazılım mimarı olan David Meister ve zarif yazılım çözümleri geliştirme konusunda on yıldan fazla deneyime sahip bir Alman yazılım mimarı olan Nicolas Luck’tur.

Benimseme ve Topluluk
Muhtemelen topluluk hala Holochain ana ağının yayınlanmasını beklediğinden, benimseme ve topluluk etkinliği diğer bazı projelerde gördüğünüz gibi değil.

İlginizi Çekebilir:  Davranışsal İktisat Nedir?

Holochain için alt Reddit’in 7.000’den az abonesi var, ancak gönderiler ortalama olarak yalnızca birkaç günde bir yapılıyor ve son gönderilerin çoğunda yanıt veya yorum yok.

Geliştirme ekibi, AMA’lar ve çeşitli ekip üyelerinin, topluluk liderlerinin ve platformun özelliklerinin keşifleriyle Reddit’te aktif olmaya devam ediyor.

Twitter, kripto dünyasında bir başka popüler sosyal platformdur ve Holochain, neredeyse 30.000 takipçisi ile orada aktiftir. Düzenli olarak tweet atıyorlar ve çoğu tweet yaklaşık 100 beğeni ve 20-30 retweet alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kooperatif Hisseli Arsa Alınır mı?

Holochain’in Telegram kanalı, 12.500’den fazla üye ile oldukça büyük ve Holochain Facebook sayfası 5.000’den fazla beğeniye sahip. Ayrıca bir Holochain Forumu da var, ancak günde sadece 1-2 gönderi ile son derece meşgul görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara