Hülya Diken Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hülya Diken kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hülya Diken’den söz edeceğiz.

Hülya Diken Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Sermin Baysal Ata Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

1992 senesinde Samsun’da dünyaya gelen Hülya Diken, özellikle Adını Sen Koy adlı dizide oynadığı Funda karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Hülya Diken, oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hülya Diken 1.68 cm boyundadır ve 52 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Cemil Eren Kimdir? Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hülya Diken hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hülya Diken ile İlgili Aramalar

Google’da Hülya Diken ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hülya diken nereli, hülya diken aslen nereli, hülya diken boyu kaç, hülya diken boyu kilosu, hülya diken instagram hesabı, hülya diken oynadığı diziler, hülya dikenhangi dizilerde oynadı, hülya diken sevgilisi

İlginizi Çekebilir:  A Spor Muhabiri Yunus Emre Sel Kimdir? Nereli? aç Yaşında? Hangi Takımlı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce