Biyografi

Ayşen Gürler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Ayşen Gürler kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşen Gürler’den söz edeceğiz.

Ayşen Gürler Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Mayıs 1979 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen Ayşen Gürler, lise eğitimini Ankara Anıttepe Lisesi’nde tamamlamış ve 1998 ile 2001 yılları arasında Muazzez Ersoy’un vokalistliğini üstlenmiştir. Gürler, 2003 ile 2004 seneleri arasında TGRT’de yayınlanan Ayşen’le Her Sabah adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Gürler, bugüne kadar pek çok dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Ayşen Gürler, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide Helen rolünde oynamaktadır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

2001 – Aşkına Eşkıya (Meryem)
2002 – Karaoğlan (Aygız)
2002 – Yarım Elma (Pınar)
2003 – Sihirli Annem (Sevin)
20014 – Berivan (Kadriye)
2006 – Kod Adı (Aylin Aladağ)
2007 – Küçük Semazen (Özlem)
2009 – Zoraki Başkan (Meral)
2011 – Leyla ile Mecnun
2014 – Ötesiz İnsanlar (Şenay)
2019 – Kuruluş Osman (Helen)

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşen Gürler’in bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmakatdır. Ayşen Gürler hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kimdiri gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ayşen Gürler ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşen Gürler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds