Biyografi

Hülya Kuran Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Eşi Kim?

Hülya Kuran kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı hukukçuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hülya Kuran’dan söz edeceğiz.

Hülya Kuran Kimdir?

  • Hukukçu&Avukat.

1972 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Hülya Kuran, ilkokul ve lise öğrenimini burada tamamlamış; lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde bitirmiştir. Hülya Kuran, ünlü hukukçulardan Selami Kuran ile evlidir. Çiftin bu evliliğinden Ahmet Faruk Kuran ve Zeynep Kuran adında iki çocukları bulunmaktadır. Ahmet Furkan Kuran, anne babası gibi avukatlık mesleğini icra etmektedir. Hülya Kuran ayrıca ATV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı programın da danışmanıdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hülya Kuran’ın bu platform üzerinde 300 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hülya Kuran hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Hülya Kuran, erişim tarihi: 19 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.