Hyun Bin Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi

Hyun Bin kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Hyun Bin’den söz edeceğiz.

Hyun Bin Kimdir?

  • Oyuncu.

Hyun Bin 1.84 boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. 25 Eylül 1982 yılında doğdu. Güney Kore’nin Seul şehrinde dünyaya geldi. Özellikle bugün popülaritesi Kore’yi aşmış durumda. Ünlü oyuncunun tanınır olmasındaki en büyük yapım ise Secret Garden oldu. Daha sonra Memorious of the Alhambra, Crash Landing on You, Confidental Assignment, Teh Swindlers ve the Negotiation adlı dizilerle tanınırlık seviyesini daha da arttırdı.

Dizilerin yanında Spin Kick, Daddy Long Legs, I am Happy, Come Rain Come Shine adlı filmlerde de başrol olarak rol aldı. Dizi ve filmlerin yanı sıra bazı TV programlarında ve müzik videolarında da rol almıştır. Yüz hatlarından dolayı sık sık modellik teklifleri alan bir oyuncudur. Oyuncunun şu anki sevgilisi ise Son Ye Jin’dir. Ünü Güney Kore sınırlarını aşan oyuncu Hyun Bin, başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Hyun Bin Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hyun Bin 1.84 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Hyun Bin, oyunculuk çalışmalarına da ayrıca devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hyun Bin hakkında merak edilen aslen nerelidir, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.