Biyografi

Şahin Kendirci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Şahin Kendirci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şahin Kendirci’den söz edeceğiz.

Şahin Kendirci Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Nisan 2001 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Şahin Kendirci, adını Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada duyurmuştur. Daha sonra da O Ses Çocuklar adlı yarışmaya katılmış ve bu yarışmayı kazanmıştır. Büyük bir popülarite kazanan Şahin Kendirci, daha sonra da Burak Aksak’ın senaristliğini yaptığı Bana Masal Anlatma filminde tamirci çırağı rolünde oynamış ve sinema kariyerine adım atmıştır. Söz konusu filmde Şahin Kendirci, Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz ile beraber rol almıştır. Şahin Kendirci, 2018 Ekim ayında ise Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un baş rollerde olduğu Müslüm filminde Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Şahin Kendirci, 1.66 cm boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şahin Kendirci hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şahin Kendirci ile İlgili Aramalar

Google’da Şahin Kendirci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; o’ses türkiye şahin kendirci ilk performans şahin kendirci yetenek sizsiniz 2. tur Şahin Kendirci Şarkıları o ses türkiye – şahin kendirci’nin kardeşi Şahin Kendirci Kürt mü Şahin KENDİRCİ KİMDİR Şahin Kendirci Sen Yanlış Yaptın Şahin Kendirci kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.