Jeon So Yeon Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Jeon So Yeon kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Jeon So Yeon’dan söz edeceğiz.

Jeon So Yeon Kimdir?

  • Şarkıcı
  • Söz yazarı

Jeon So bir söz yazarıdır. 1.57 cm boyundadır. 45 kilodur. Şu anda sevgilisi yoktur. Öte yandan rapçi ve prodüktörlük de yapmaktadır. 26 Ağustos 1998 yılında doğdu. Güney Korelidir. Tarzları genellikle K-pop ve hip-hop tarzıdır. Etkin olduğu yıllar 2006 dan günümüze kadar olan süreçtir. Başarılı şarkıcı Başak burcudur ancak Çin burcuna göre ise Kaplan burcudur.

Bilinen sahne adı Seyeon dur. Genç olmasına rağmen oldukça başarılı bir kişiliğe sahiptir. Şu anda müzik grupları ile çalışmalar yapmaktadır. Prodüktör ve söz yazarı olduğu için yoğun ve tempolu bir yaşamı vardır. Son yaptığı açıklamada sakin bir hayat yaşamak istediğini söylemişti. Ancak iş yaşamı buna müsaade etmemektedir. Yoğun çalışmayı da seven bir kişiliğe sahiptir. Geleceğin genç girişimcileri ve iş kadınları arasında yerini şimdiden almıştır.

Jeon So Yeon Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı 1.67 m boyundadır ve 45 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Jeon Son Yeon, müzik kariyerine de ayrıca devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Jeon So Yeon hakkında merak edilen sevgilisi var mı, kardeşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.