Otomobil

Hyundai APA Ne Demek?

Hyundai araçlar özellikle son yıllarda çıkan modellerinde son derece inovatif özellikler çıkarmaya başladı. Bu bir park yardımcısı için fazla iddalı ve klasik görünse de Hyundai APA detay özellikleri sayesinde öne çıkacak gibi görünüyor. Hyundai APA demek, Akıllı Park Asistanı özelliğinin kısaltmasıdır. Aracınız dört bir yandan kamera ve sensörlerle özel olarak donatılmıştır. Bu özellik sayesinde park etmek çok daha hızlı ve basit olacaktır.

APA gibi özellikler bazı sürücüler için gereksiz veya acemi işi olarak görülebilir. Ancak yağmurlu veya kötü hava koşullarında aracınızı park etmeye çalıştığınızı düşündüğünüzde bu özelliğin size ne kadar çok yardımcı olacağını anlayabilirsiniz. Sensörler ise test sürüşlerini izlediğimiz kadarıyla gayet hassas ve isabetli görünüyor. Hyundai marka olarak yalnızca park sensörü için tercih edilmeyecek olsa da aklınıza işaretleyebileceğiniz faydalı bir özellik olarak görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds