Biyografi

İbrahim Kahveci Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

İbrahim Kahveci kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İbrahim Kahveci’den söz edeceğiz.

İbrahim Kahveci Kimdir?

  • Gazeteci.

İbrahim Kahveci, lisans eğitimini 1992’de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nde tamamlamıştır. Eski Maliye Bakanları’ndan Adnan Kahveci’nin yeğeni olan İbrahim Kahveci, baba tarafından aslen Trabzonludur. Sermaye Piyasaları Kurulu’nda uzun yıllar araştırmacı olarak görev yapan İbrahim Kahveci, ayrıca bu zamana kadar birçok makale yazmıştır. Yenişafak Gazetesi yazarları arasında yer alan İbrahim Kahveci, sonrasında Türkiye Gazetesi’nde yazarlık çalışmalarına devam etmiştir. İbrahim Kahveci ayrıca Karar Gazetesi’nde köşe yazarı olarak devam etmekte ve çeşitli ulusal kanallarda gündemle ilgili görüşlerini paylaşmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan İbrahim Kahveci, gazetecilik çalışmalarına Karar Gazetesi bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci İbrahim Kahveci hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, İbrahim Kahveci, erişim tarihi: 30 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds