Merve Sanay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Merve Sanay kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, boyu, kilosu ve mesleği nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından çeşitli isimleri sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Merve Sanay”dan söz edeceğiz. 

MERVE SANAY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Özellikle Instagram ve Periscope uygulamalarındaki hesabından paylaştığı resim ve videolarla büyük bir beğeni sayısına ulaşan ve 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Merve Sanay, 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Büyük çıkışını Periscope isimli canlı video uygulamasından sağlayan Merve Sanay, 20’li yaşlarında büyük bir üne kavuşmuştur. Zaman zaman çeşitli paylaşımları ile gündeme gelen Merve Sanay, son olarak da pizzacıya kapıyı yarı çıplak olarak açmış ve bu görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. 

Mesleği Ne? 

Herkesin merak ettiği en önemli soru kendisinden çok mesleği. Merve Sanay bir DJ. Gece kulüplerinde, eğlence merkezlerinde, çeşitli sahnelerde boy gösteren bir isim. Ancak sahip olduğu ünü bu konudaki başarısı ile değil sosyal medya paylaşımları sağlamış. Hatta bir dönem “Türk Lokumu” adlı sinema filminde de rol almıştır. 

Yaşı, Boyu, Kilosu 

Yaşı : 22

İlginizi Çekebilir:  Ece Belen Atrek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Boy : 1,78

Kilo : 59

Eleştiri Kısmı 

Sosyal medyanın fenomen ettiği, kısa bir süre sonra iyice çöplük haline gelen kendi mecrasında dahi unutulup gidecek ve bir daha çok az kişinin hatırlayacağı bir isim olacaktır. Elbette kesin konuşmamak gerekir ancak bu zamana kadar vücudunu teşhir etmesinin dışında kayda değer bir başarısı olmayan insanların çıktığı zirvede daima kalmaları için sürekli üzerine bir şeyler koyması gerekir. Ancak burada söz konusu kişinin üzerine koyabileceği bir yetenek de yok. 

Takipçi sayısındaki azalma ve kendisine gösterilen ilgi azlığı sonrasında skandal ve sansasyonel açıklamalarla gündeme gelmeyi isteyecek ve bu da kendisini daha da kötü bir sonuca götürecektir. 

Henüz 22 yaşında olması kendisi için büyük bir avantaj. Varsa yetenekleri, üzerine fazlasıyla koyabilir. Ülkemizin “bir şekilde ünlü olan birisini ölene kadar ünlü yapmak” isimli hastalığı da yine burada kendisini gösterebilir ve söz konusu şahıs ölene kadar ünlü kalabilir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere kendisi hakkında “biyografi” sayılabilecek kayda değer herhangi bir bilgi yok. Bu yazıyı okuyan çoğu kişinin biyografisi bundan uzun olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara