Biyografi

Tiktok Fenomeni Rüzgarlive Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok platformu üzerinden çektiği videoları ve resimleri ile büyük bir üne kavuşan Rüzgarlive kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Rüzgarlive”dan söz edeceğiz. 

Rüzgarlive Kimdir? 

Tiktok’ta ilk başta çektiği hemşire videoları ile tanınan ve büyük bir üne kavuşan Rüzgarlive daha sonra kanalında çektiği diğer videolarla beraber burada çok geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Hakkında derlediğimiz ve sizler için araştırıp bulduğumuz kadarıyla birkaç sorunun cevabından aşağıda başlıklar halinde söz edeceğiz. 

Kaç Yaşında? 

Sosyal medya fenomeni Rüzgarlive hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğu. Ayrıca hayranları tarafından Google’da en çok aratılan konu başlığı da yaşı. Rüzgarlive 21 yaşındadır. 

Boyu? 

Hakkında merak edilen bir diğer soru ise boyunun kaç olduğu. 21 yaşındaki sosyal medya fenomeninin boyu 1.80 cm. 

Daha Önce Ne İş Yapıyordu? 

Hayranlarının kendisi hakkında merak ettiği bir diğer önemli soru ise ne iş yaptığı. Rüzgarlive ilk başta hemşire olarak liseden sonra çalışmaya başlamış ve hemşirelik yaparken çektiği videoları ile büyük bir üne kavuşmuştur. Daha sonra sosyal medya hesaplarının da artmasıyla Rüzgarlive hemşireliği bırakıp tamamen sosyal medya üzerine yoğunlaşmıştır. Şu anda Tiktok üzerinde 1.5 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan YouTube’da ise 200 binden fazla abonesi bulunuyor. 

Eda Sakız ile Sevgililer mi? 

Hayranları tarafından merak edilen ve cevabı aranan bir diğer soru ise Eda Sakız ile sevgili olup olmadığı sorusudur. Rüzgarlive kendi YouTube kanalında bu konudan uzun uzadıya bahsetmiş ve Eda Sakız ile sevgili olmadıklarını belirtmiştir. Hakkında çekilen “merak edilenler” isimli videoda ise en yakın arkadaşlarından olan Sametizs ile beraber yine merak edilen soruları yanıtlamıştır. 

Bu yazımızda kısaca sosyal medya fenomeni Rüzgarlive’dan ve hakkında merak edilen birkaç sorudan söz ettik. Yazımızda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz veya eklemek istediğiniz yerleri bizlere aşağıda yer alan yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz. Şimdilik bu kadar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds