Teknoloji

iCloud Aile Paylaşımı Ne Demek?

İndirilebilir yazılım olarak kendisini tanıtan ve veri depolama da öncül rol izleyen iCloud, bambaşka özelliklere sahip bir uygulamadır. Platform içerisinde yer alan onlarca farklı özellikten ücretsiz şekilde yararlanarak verilerinizi depolayabilmeniz mümkündür. Sistemin farklı ve etkin özelliklerinin her biri kullanıcılar için tasarlanmıştır. İçerisinde herkesin merak ettiği ve kullanım oranı az olan Aile Paylaşımı da çokça önemli bir seçenektir. Bu yazımızda sizlere bu özelliği detaylı bir şekilde anlatacağız.

iCloud Aile Paylaşımı, Apple cihaza sahip olan bütün aile üyelerinizin aboneliklerini, aile üye alışverişlerini, konumlarını ve daha birçok seçeneği görmenize sağlar. Ebeveyn denetimi adına da işleyen sistem, çocuklarınızın sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Aile paylaşım grubu özelliğini kullanmak istiyorsanız en fazla beş kişiyle birlikte kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun yanında şifre paylaşmadan uygulamaları kullanabilir, ortak şekilde müzikleri paylaşabilirsiniz.

Özellikten faydalanırken dilerseniz bilgisayar üzerinden dilerseniz de mobil üzerinden gruba katılabilirsiniz. Hiçbir sınırlama zorluğu olmayan Aile Paylaşımında iCloud için tasarlanan bambaşka özellikler de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.