Teknoloji

Macbook İçe Aktarma Ne Demek?

Macbook’lar Apple tarafından giriş seviyesi şeklinde üretilen ve Dünya’da büyük bir kullanım oranına sahip olan cihazlardır. Fiyat açısından kullanım şeklini fazlasıyla karşılayan sistemler onlarca farklı özellik ve seçenekle karşımıza çıkıyor. Bu seçeneklerden bir tanesi olan ‘’Macbook İçe Aktarma’’ kullanıcıların merak ettiği bir durumdur. Bu yazımızda sizlere bu kavramın ne demek olduğunu açıklayacağız.

Macbook içe aktarma kavramın cihazınıza bağlı olan bütün Apple ürünlerine aygıt bağlayarak fotoğraflarınızı aktarabilmenizi sağlar. Bunun yanında içe de aktarabilmenize izin veren sistem, iPhone veya iPad fark etmeksizin hareket edebilmektedir. Cihazınızda bu özelliği kullanmak için belirli başlı seçeneklerin açık olması gerekiyor. Bunların en başında gelen fotoğraf cihazının uyku modunda olmaması ve uygun moda getiriyor olmak oldukça önemlidir.

Kamera adaptör kısmında kalan ve kart okuyucunun iPhone cihazdaki Lightning bağlayıcısına bağlı olması da önemli faktörler arasında gelmektedir. Kamera, SD kart okuyucularını kullanarak resimlerinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz. Bütün bu özelliklerle de kalmayan Macbook cihazlar, yeni güncellemelerle farklı seçeneklere de ev sahipliği yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds