Teknoloji

iCloud Birleştirme Ne Demek?

Önceki teknoloji makalelerimizde detaylı olarak Apple iPhone cihazlar ve iCloud çalışma mantığından bahsetmiştik. Bu makalemizde ise sizlere iCloud ile birleştirme hakkında kısaca bilgi vereceğiz. Bunu daha iyi anlayabilmek için öncelikle iCloud nasıl çalışır? Sorusuna cevap vermemiz gereklidir. Sistem olarak tıpkı bir ayna gibi düşünebilirsiniz. Telefonunuzda olan fotoğraf, video başta olmak üzere tüm medya öğelerinin yansımasını tutmaktadır.

iCloud ile birleştirme demek, telefonunuzda bulunan fotoğrafların hepsi ile otomatik eşleşme sağlar. Bu sayede telefonunuzun kaybolması, çalınması gibi bir durum başına gelmesi durumunda hızlı bir şekilde yedeği geri alabilmenize olanak sağlar.

Sonuç olarak, telefonunuzda karşınıza bu seçenek çıktığı anda, eğer iCloud deponuzda yeterli alan var ise onaylamanızı önermekteyiz. Böylelikle hem telefonunuzda alan tasarrufu olacak hem de tüm verileriniz tamamen güvende olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi