İdil Sivritepe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

İdil Sivritepe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İdil Sivritepe’den söz edeceğiz.

İdil Sivritepe Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Şubat 1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen İdil Sivritepe, oyunculuk eğitimlerini Han Tiyatrosu’nda tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. Başarılı oyuncu İdil Sivritepe, Sil Baştan adlı dizide Duygu rolünde oynamıştır. Bu diziyle büyük beğeni toplayan İdil Sivritepe, 2015 senesinde ise Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çilek Kokusu adlı dizide Eda rolünde oynamıştır. Sonrasında ise baş rollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinde Bahar rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu son olarak Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Avlu dizisine Pelin karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İdil Sivritepe 1.69 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İdil Sivritepe bekardır ve bilinen bir ilişkisi de bulunmamaktadır. İdil Sivritepe hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İdil Sivritepe ile İlgili Aramalar

Google’da İdil Sivritepe ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İdil Sivritepe kimdir İdil Sivritepe oynadığı Diziler İdil Sivritepe Sevgilisi İdil Sivritepe boy Kilo İdil Sivritepe ikizi İdil Sivritepe Avlu İdil Sivritepe Instagram Çilek Kokusu Eda gerçek ismi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting